КИЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ
ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ
ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ м. Харкова
Склад райкому

СКЛАД

Київського райкому профспілки робітників освіти і науки

КОНФЕРЕНЦІЯ
Мартинова Надія Василівна,
голова профспілки
Крамаровська Світлана Миколаївна,
заступник голови
ПРЕЗИДІЯ
Мартинова Н.В.
Крамаровська С.М.
Уляк Д.К.
Федорова З.М.
Мельник В.І.
Пивоварова Т.О.
Титаренко Т.І.
заступник голови
Члени районного профспілкового комітету
Оргмасова Соціально-економічна Охорона праці та техніка безпеки
Савченко Ю.К.
Шевцова І.В.
Зиненко О.М.
Валькова Л.О.
Борисенко Т.В.
Антонюк Н.Л.
Логінова Н.В.
Сіябова С.П.
Буракова І.В.
Єлісєєва В.М.
Гордеева Л.М.
Неплюєва О.В.
Бігунова Т.І.
Федорова З.М.
Алексеєнко О.О.
Молібога А.М.
Астафурова Л.І.
Ярмак Н.А.
Тішакова С.В.
Шейко І.Ю.
Зубко І.В.
Овчаренко О.В.
Зіалковська Н.С.
Мігунов В.Л.
Козубенко І.С.
Губарєва І.Д.
Пивоварова Т.О.
Дончик Н.В.
Кузнецова Т.Л.
Столяревська Н.В.
Вороб’єва Н.М.
Ільїнська Л.І.
Коваль Н.А.
Безьязична А.А.
Шевцова Н.В.
Дорошенко О.В.
Слиш О.М.
Ілюхіна І.А.
Шаповал Г.А.
Охорона здоров’я Культурно-масова, спорт
Титаренко Т.І.
Чернова Н.І.
Дмитрієва О.Я.
Косьян О.В.
Єлісеева Я.П.
Біатова Н.О.
Юр’єва Ю.О.
Зінченко С.М.
Мар’янкова Я.В.
Демиденко С.Ю.
Курганова Н.В.
Марченко Л.В.
Пашкова А.Ю.
Мельник В.І.
Гура В.В.
Жога А.В.
Іщук О.О.
Алексєєва А.Ф.
Лобойченко Н.В.
Гучанова Т.В.
Жуковська Н.І.
Уляк Д.К.
Тимченко А.О.
Мотькіна І.В.
Лавринюк О.В.
Попова В.В.
Ревізійна Мандатна
Щитова М.В.
Коваленко Л.М.
Радецька О.О.
Черниченко Н.Г.
Янович В.А.
Пономарьова О.А.
Кипаренко Г. Ю.
Гвоздева Т.О.
Чуйко О.Л.

СКЛАД РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ

1.

Мартинова Надія Василівна

Голова Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки

2.

Логінова Наталя Вікторівна

Харківська гімназія № 1 Харківської міської ради

3.

Антонюк Надія Леонидівна

Харківський педагогічний ліцей №4 Харківської міської ради

4.

Сіябова Світлана Павлівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №5 Харківської міської ради

5.

Зіалковська Наталя Станіславівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №5 Харківської міської ради

6.

Гордієва Людмила Миколаївна

Харківський технічний ліцей № 9 Харківської міської

7.

Савченко Юлія Костянтинівна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів №16 Харківської міської ради

8.

Неплюєва Ольга Вікторівна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів №17 Харківської міської ради

9.

Федорова Зінаїда Миколаївна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів №17 Харківської міської ради

10.

Алексеєнко Ольга Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №36 Харківської міської ради

11.

Янович Олександр Володимирович

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №37 Харківської міської ради

12.

Астафурова Людмила Іванівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 52 Харківської міської ради

13.

Ярмак Наталя Анатолівна

Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради

14.

Тішакова Світлана Валеріївна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 62 Харківської міської ради

15.

Шевцова Ірина Володимирівна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 62 Харківської міської ради

16.

Овчаренко Ольга   Василівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 96Харківської міської ради

17.

Мельник Валентина Іллівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 96 Харківської міської ради

18.

Шевцова Наталія Вікторівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради

19.

Дончик Микола Васильович

Харківська ліцей № 107 Харківської міської ради

20.

Демиденко Світлана Юріївна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів №110 Харківської міської ради

21.

Шейко Ірина Юріївна

Харківська загально навчальний заклад 1-111 ступенів № 133 ліцею мистецтв Харківської міської ради

22.

Пономарьова Оксана Анатоліївна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 134 Харківської міської ради

23.

Кипаренко Ганна Юріївна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 158 Харківської міської ради

24.

Коваленко Лариса Миколаївна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 164 Харківської міської ради

25.

Чуйко Олена Леонідівна

Харківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 165 Харківської міської ради

26.

Козубенко Ірина Сергіївна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів «Вертикаль»№ 166 Харківської міської ради „

27.

Сталяревська Наталя Владиславівна

Харківська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 170 Харківської міської ради

28.

Крамаровська Світлана Миколаївна

Харківська гімназія №172 Харківської міської ради

29.

Буракова Ірина Вячеславівна

Харківська гімназія №172 Харківської міської ради

30.

Кузнєцова Тетяна Леонідівна

Харківський ліцей „Професіонал” №174 Харківської обласної ради

31.

Курганова Наталя Василівна

Харківська приватна загальноосвітня школа „Очаг” Харківської обласної ради

32.

Коваль Наталя Анатоліївна

Дошкільний навчальний № 2 Харківської міської ради

33.

Лавринюк Оксана Василівна

Дошкільний навчальний № 4 Харківської міської ради

34.

Молібога Ольга Миколаївна

Дошкільний навчальний заклад № 22 Харківської міської ради

35.

Безязична Ганна Андріївна

Дошкільний навчальний заклад № 25 Харківської міської ради

36.

Дорошенко Олена Віталіївна

Дошкільний навчальний заклад № 36 Харківської міської ради

37.

Слиш Ольга Миколаївна

Дошкільний навчальний заклад № 66 Харківської міської ради

38.

Титаренко Тетяна Іванівна

Дошкільний навчальний заклад № 74 Харківської міської ради

39.

Марченко Людмила Василвна

Дошкільний навчальний заклад № 87 Харківської міської ради

40.

Елисеєва Ярослава Павлівна

Дошкільний навчальний заклад № 101 Харківської міської ради

41.

Попова Віра Володимирівна

Дошкільний навчальний заклад № 108 Харківської міської ради

42.

Ільїнська Людмила Іванівна

Дошкільний навчальний заклад № 109 Харківської міської ради

43.

Біатова Надія Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад № 119 Харківської міської ради

44.

Щитова Марина Володимирівна

Дошкільний навчальний заклад № 123 Харківської міської ради

45.

Зиненко Олена Миколаївна

Дошкільний навчальний заклад № 136 Харківської міської ради

46.

Юр’єва Юлія Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад № 180 Харківської міської ради

47.

Косьян Оксана Вікторівна

Дошкільний навчальний заклад № 222 Харківської міської ради

48.

Зінченко Світлана Миколаївна

Дошкільний навчальний заклад № 242 Харківської міської ради

49.

Гура Валентина Володимирівна

Дошкільний навчальний заклад № 248 Харківської міської ради

50.

Черниченко Ніна Григорівна

Дошкільний навчальний заклад № 264 Харківської міської ради

51.

Пивоварова Тетяна Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад № 370 Харківської міської ради

52.

Бігунова Тетяна Іванівна

Дошкільний навчальний заклад № 373 Харківської міської ради

53.

Шаповал Ганна Анатоліївна

Дошкільний навчальний заклад № 374 Харківської міської ради

54.

Алексєєва Людмила Федорівна

Дошкільний навчальний заклад № 382 Харківської міської ради

55.

Іщук Олена Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад № 395 Харківської міської ради

56.

Лобойченко Наталя Володимирівна

Дошкільний навчальний заклад № 396 Харківської міської ради

57.

Мотькіна Інга Вікторівна

Дошкільний навчальний заклад № 397 Харківської міської ради

58.

Гучанова Тамара Володимирівна

Дошкільний навчальний заклад № 410 Харківської міської ради

59.

Тимченко Алла Олегівна

Дошкільний навчальний заклад № 464 Харківської міської ради

60.

Гвоздева Тетяна Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад № 413 Харківської міської ради

61.

Борисенко Тетяна Василівна

Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13 Харківської обласної ради

62.

Марьянкова Яна Володимирівна

Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат № 7 Харківської обласної ради

63.

Радецька Олена Олександрівна

Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат № 7 Харківської обласної ради

64.

Дмитрієва Олена Яківна

Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1   Харківської обласної ради

65.

Валькова Лариса Олександрівна

Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту Харківської обласної ради

66.

Чернова Надія Іванівна

Харківське обласне громадське об’єднання „Будинок учених”

67.

Пашкова Анжеліка Василівна

Харківський обласний Будинок вчителя

68.

Зубко Інна Володимирівна

Дитяча юнацька спортивна школа № 1 Харківської міської ради

69.

Жуковська Неля   Іванівна

Дитяча юнацька спортивна школа № 2 Харківської міської ради

70.

Губарєва Інна Дмитрівна

Управління освіти Київської районної ради м. Харкова

71.

Уляк Діана Костянтинівна

Управління освіти Київської районної ради м. Харкова

72.

Ілюхіна Інна Анатоліївна

Державна комунальна заклад Навчально-виробничого автогосподарства

73.

Єлісєєва Валентина Михайлівна

ЦПО «ВЕКТОР» Харківської міської ради

74.

Жога Алла Вікторівна

Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради

75.

Мигунов Володимир Лаврентьович

Школа мистецтв Харківської міської ради

76.

Вороб ‘єва Наталія Михайлівна

Департамент освіти Харківської міської ради