На сайті
Посилання
Новини
02.12.2016

1 грудня пройшов IV пленум обласної організації профспілки, на якому розглядалося питання виконання Регіональної угоди. Сторони угоди прозвітували про свою роботу і зазначили, що багато питань вирішувалися шляхом переговорів, консультацій та пошуку прийнятних рішень, однак були й такі, які залишаються актуальними й на сьогодні.


Учасники пленуму зауважили, що соціальний діалог є дієвим, коли сторони слухають та чують один одного.

Після прийняття Генеральної та Галузевої угод, обласного звіту сьогодні була прийнята Регіональна угода між Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації і Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки, яка стане підґрунтям для поліпшення умов праці і сигналом до початку колдоговірної кампанії на місцях.

29.11.2016

Сьогодні районна організація профспілки звітувала про свою роботу. Виступаючі висвітлили всі сторони діяльності профспілкової організації району, та визнала роботу районної організації задовільною. Стан та доцільність використання профспілкового бюджету затверджено.

23.11.2016

Пленум схвалив проект Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки 

23 листопада 2016 року у Києві відбувся пленум ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Засідання вели члени Бюро президії на чолі з Головою Профспілки ГеоргіємТрухановим.

Участь у роботі пленуму взяли Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та заступник міністра Павло Хобзей, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Основне питання обговорення – стан виконання Галузевої угоди між Міністерством та ЦК Профспілки на 2011-2015 роки, продовженої на 2016 рік, та нова Галузева угода на 2016-2020 роки. Співдоповідачами з цього питання виступили заступник Голови Профспілки Сергій Романюк та заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Пленум схвалив проект Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки та доручив Голові Профспілки Георгію Труханову підписати цей важливий документ.

23.11.2016

Уряд прийняв рішення про підвищення з 1 грудня 2016 року посадових окладів (тарифних ставок) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Нагадаємо, що Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" передбачено підвищення з 1 грудня цього року розміру мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 гривень.

Так, посадові оклади працівників бюджетної сфери, які оплачуються на основі Єдиної тарифної сітки, підвищено на 12,7 відсотка. Зокрема, посадовий оклад працівника першого тарифного розряду зріс на 150 грн. і становитиме 1335 гривень (було 1185 грн.).  постанова КМУ тарифнірозряди з 1 грудня 2016

Інформація із сайту Урядового порталу.

Головні напрямки

1. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодексу законів про працю.

2. Здійснювати контроль за виконанням Колективного договору.

3. Здійснювати контроль за дотриманням безпечних умов праці.

4. Удосконалювати організаційну та інформаційну роботу у профспілковій організації.

5. Організовувати навчання профспілкового активу.

6. Організовувати оздоровчий та культурний відпочинок серед працівників.

7. Організовувати спортивну роботу серед працівників.

8. Організовувати дитячий відпочинок.

9. Сприяти розвитку житлової програми серед співробітників (спільно з Управлінням освіти).

10. Розвивати співробітництво з профспілковими організаціями освіти міста.

11. Розвивати міжнародне співробітництво з профспілками галузі.

12. Щорічно звітувати перед профспілками району.

Консультации

 
    створення сайту - sdesign.com.ua