На сайті
Посилання
Новини
15.06.2017

Київська районна організація профспілки надає перелік лікувально- оздоровчих закладах ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» в яких ви маєте можливість отримати комплексні послуги з лікування та профілактики наступних захворювань:

Детальніше>>
13.06.2017

Київська районна організація профспілки пропонує літнє оздоровлення дітей співробітників. Повідомляємо, що профспілка буде компенсувати частину вартості путівки до дитячих оздоровчих таборів. Надаємо перелік дитячих закладів оздоровлення, які будуть функціонувати влітку 2017 року. За більш детальною інформацією просимо звертатися безпосередньо до табору та райкому профспілки, який вас зацікавить.

12.06.2017

Як наголошує Мінсоцполітики у своєму листі від 24.04.2017 р. N 1261/0/101-17-28, обчислення середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження проводиться з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок).

Відповідно до пункту 10 Порядку у випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення.

19.05.2017

Відбулася гра турніру з боулінгу «Кубок Профспілки ІІІ». Всі переможці та призери освітянського турніру   нагороджені дипломами    організаторів – Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Команда Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки України «ВышеБалы» приймала учать у складі: Плужников Володимир Михайлович капітан, Румянцева Олена Володимирівна,   Степаненко Катерина Леонідівна, Філенко Ігор Юрійович. У змаганні команда зайняла ІІІ місце серед міських районних організацій профспілки. Ми щиро вітаємо переможців турніру. Бажаємо команді міцного здоров’я, успіху та нових перемог.

15.05.2017

Звертаємо увагу працівників, що саме обов’язком керівника, а не його правом, є інформувати працівників про розмір нарахованої їм заробітної плати.

У ст. 110 Кодексу законів про працю України зазначено, що при кожнiй виплатi заробiтної плати власник або уповноважений ним орган повинен повiдомити працiвника про загальну суму заробiтної плати з розшифровкою за видами виплат; розмiри i пiдстави відрахувань та утримань iз заробiтної плати, а також суму заробiтної плати, що належить до виплати.

Водночас у ст. 116 КЗпП зазначено, що про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

Окрім цього, у Конвенції про захист заробітної плати, яку ухвалила Міжнародна організація праці, зазначено, що якщо є потреба, то має бути вжито ефективних заходів, щоб у зручний і легко зрозумілий спосіб інформувати працівників про умови нарахування належної їм заробітної плати до того, як вони стануть на роботу, і щоразу, коли ці умови змінюватимуться.

Звертаємо увагу роботодавців, що звернення з питань заробітної плати є підставою для проведення позапланової перевірки.

Головні напрямки

1. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодексу законів про працю.

2. Здійснювати контроль за виконанням Колективного договору.

3. Здійснювати контроль за дотриманням безпечних умов праці.

4. Удосконалювати організаційну та інформаційну роботу у профспілковій організації.

5. Організовувати навчання профспілкового активу.

6. Організовувати оздоровчий та культурний відпочинок серед працівників.

7. Організовувати спортивну роботу серед працівників.

8. Організовувати дитячий відпочинок.

9. Сприяти розвитку житлової програми серед співробітників (спільно з Управлінням освіти).

10. Розвивати співробітництво з профспілковими організаціями освіти міста.

11. Розвивати міжнародне співробітництво з профспілками галузі.

12. Щорічно звітувати перед профспілками району.

Консультации

 
    створення сайту - sdesign.com.ua