На сайті
Посилання
Новини
29.11.2017

Пройшов VIІІ пленум Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Районна організація профспілки звітувала про свою роботу. Центральним питанням стало обговорення роботи профспілки щодо захисту й представництва трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у році, що минає.. Виступаючі висвітлили всі сторони діяльності профспілкової організації району, та визнала роботу районної організації задовільною. Стан та доцільність використання профспілкового бюджету затверджено.

07.11.2017

7 листопада 2017 року у Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з лідерами найбільш впливових профспілкових організацій України та промислових  об’єднань.
Учасники зустрічі обговорили актуальні та гострі питання розвитку України, соціальної сфери, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючих людей.
Діалог соціальних партнерів відкрили виступи Глави Уряду Володимира Гройсмана та Голови СПО об'єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового.

Володимир Гройсман, зокрема, у своєму виступі зазначив, що відродження промисловості України та розвиток економіки є ключовим пріоритетом роботи Уряду та головним орієнтиром  співробітництва Кабміну з основними профспілковими об’єднаннями держави.
Володимир Гройсман також підкреслив, що пріоритетами проекту нової Угоди – на 2018 рік – визначені подальше економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського  капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

Детальніше>>
01.11.2017

З 1 листопада 2017 року академічні та соціальні стипендії українських студентів зростуть на 18% – відповідне рішення було ухвалене Урядом 8 листопада 2017 року. Нагадаємо, що під час зустрічі Прем`єр-міністра України з лідерами профспілок та профоб`єднань 7 листопада голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов у своєму виступі звернув увагу також на студентські стипендії, сказавши, що «студентство і освітяни вимагають встановлення академічних стипендій студентам в розмірі не нижче прожиткового мінімуму».

Детальніше>>
14.10.2017

Щиро вітаємо мужніх захисників України, кожного, хто віддав свої знання, силу, хоробрість і професіоналізм справі захисту нашої держави.
Бажаємо вам незламної волі, міцного здоров'я, сили духу, родинного тепла та затишку, наснаги у відродженні зміцнення обороноздатності країни й плідної праці на благо української держави!
29.09.2017
Прийміть найтепліші вітання до професійного свята – Дня працівників освіти!

Учитель і сьогодні залишається опорою суспільства і держави.
Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь.
Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть і які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.
Вірю, що добро, яким Ви осяваєте серця учнів, повернеться до Вас сторицею! Спасибі Вам за душевну чуйність, за любов та відданість обраній справі!

Щиро бажаю Вам нових творчих досягнень, здоров'я та добробуту!
Головні напрямки

1. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодексу законів про працю.

2. Здійснювати контроль за виконанням Колективного договору.

3. Здійснювати контроль за дотриманням безпечних умов праці.

4. Удосконалювати організаційну та інформаційну роботу у профспілковій організації.

5. Організовувати навчання профспілкового активу.

6. Організовувати оздоровчий та культурний відпочинок серед працівників.

7. Організовувати спортивну роботу серед працівників.

8. Організовувати дитячий відпочинок.

9. Сприяти розвитку житлової програми серед співробітників (спільно з Управлінням освіти).

10. Розвивати співробітництво з профспілковими організаціями освіти міста.

11. Розвивати міжнародне співробітництво з профспілками галузі.

12. Щорічно звітувати перед профспілками району.

Консультации

 
    створення сайту - sdesign.com.ua