На головну сторінку
Новини
На сайті
Посилання
2018

Захищене і здорове покоління – девіз Дня охорони праці у 2018 році

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів сталого розвитку та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

Життя і здоров’я людини – це найвищі соціальні цінності для держави. Тому владні структури, представники бізнесу та профспілки мають спільними зусиллями реалізувати зазначену норму конституції у конкретні справи.

Нагадаємо, що Київська районна організація профспілки реалізує програму оздоровлення спілчан, за якою встановлено часткову грошову компенсацію на путівки до санаторіїв.

Консультации

 
    створення сайту - sdesign.com.ua