На головну сторінку
Новини
На сайті
Посилання
2017

Пройшли серпневі педагогічні конференції

18 серпня 2017 року Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників.

У роботі заходу взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, педагоги, науковці, представники профспілок з областей країни, фахівці профільних установ, ЗМІ.

Під час конференції обговорювалися питання реформи середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.

На Харківщині пройшли традиційні педагогічні конференції, в яких взяли участь ректори вищих навчальних закладів, керівники та педагогічні працівники закладів освіти, профспілкові лідери, ветерани освіти і молоді вчителі, представники міської батьківської ради та учнівського самоврядування.

29 серпня на пленарному засіданні обласного освітянського форуму (нової форми серпневих зустрічей), говорили про досягнення галузі освіти та виклики, які стоять перед нею у новому навчальному році.

Центральними стали теми розвитку опорних шкіл, впровадження інклюзивної освіти та освітньої реформи. Голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на збільшенні фінансової підтримки на модернізацію навчальних закладів та зауважила, що «Головне завдання - зробити наших випускників абсолютно конкурентними на рівні з їх європейськими та американськими однолітками. Для цього в нас є все - розуміння реформ, матеріально-технічна база та творчі, віддані своїй справі вчителі».

30 серпня на конференції педагогів м. Харкова також розглядали підсумки розвитку освіти міста у 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання на рік наступний.

Під час пленарного засідання окреслено ряд найважливіших питань, пов'язаних із впровадженням компетентнісного підходу в навчанні, вихованні та управлінні як основи реалізації Концепції Нової української школи.

Перший заступник Харківського міського голови Терехов І.О. привітав присутніх із початком нового навчального року, визначив пріоритетні напрямки співпраці міської влади та освітян і вручив призерам міжнародних учнівських олімпіад 2017 року Подяки міського голови.

Також на конференціях відзначили кращих педагогів, і тих, хто здобув перемогу в професійних конкурсах.

30 серпня на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області відбувся Районний освітянський форум, на якому були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, голова профспілкової організації Київського району Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники навчальних закладів, педагогічні працівники.

Від імені голови Адміністрації Київського району Казанжиєвої Неллі Василівни освітян району привітав Івлєв Володимир Вікторович та побажав успішного навчального року, нових досягнень та ідей.

Під час форуму перед учасниками виступили дитячі колективи навчальних закладів району, підведені підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік та визначені пріоритети на 2017/2018 навчальний рік.

Консультации

 
    створення сайту - sdesign.com.ua